خانه

Beyond Biopharma Co.,Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

چین Beyond Biopharma Co.,Ltd. نمایه شرکت 0

 

Beyond Biopharma Co.، Ltd در سال 2009 تاسیس شد.یک تولید کننده تایید شده ISO 9001 و FDA ثبت شده محصولات سری کلاژن و سری ژلاتین است.ما کلاژن و ژلاتین را تولید و عرضه می کنیم که به طور گسترده ای در صنایع غذایی ، آشامیدنی ، مکمل های غذایی و دارویی استفاده می شود.

 

ما خطوط تولید اختصاصی برای منشأ مختلف پودر کلاژن را اختصاص داده ایم.ما می توانیم ریشه ها و انواع مختلف پودر کلاژن را تولید کنیم از جمله: پودر کلاژن نوع 1 هیدرولیز شده از پوست و پوست گاو ، پودر کلاژن هیدرولیز شده نوع 1 از پوست و فلس های ماهی ، پودر کلاژن هیدرولیز نوع II از غضروف های گاو و مرغ و غدد غیر طبيعی نوع II کلاژن مرغ.

 

پودر کلاژن هیدرولیز شده ما با فرآیند تولید کاملاً پیشرفته و با فناوری بالا تولید می شود تا مشخصات مهم پودر کلاژن مانند رنگ پودر ، بو ، اندازه ذرات ، تراکم فله ، حلالیت و رنگ محلول را کنترل کند.پودر کلاژن هیدرولیز شده ما پودر ریز بدون بو و رنگ سفید زیبا است.به دلیل داشتن تراکم فله مناسب و وزن مولکولی کم ، خود به سرعت قادر است در آب حل شود.رنگ محلول کلاژن پس از حل شدن کامل در آب ، شفاف و شفاف است.پودر کلاژن هیدرولیز شده ما مناسب برای استفاده در محصولات مختلف از جمله پودر نوشیدنی های جامد ، نوشیدنی ها ، میله های انرژی ، محصولات زیبایی پوست و مکمل های تغذیه ای برای اهداف مشترک مفصلی است.به منظور پاسخگویی کامل به نیازهای مشتریان ، ما همچنین می توانیم مشخصات سفارشی کلاژن را برای مشتریان خود تولید کنیم.به عنوان مثال ، برخی از مشتریان گرانول کلاژن را برای اهداف حلالیت سریعتر می خواهند و برخی از مشتریان وزن مولکولی کمتری برای جذب سریع توسط بدن انسان دارند ، ما Beyond Biopharma راه حل مناسب برای نیازهای آنها ارائه می دهیم.

 

We Beyond Biopharma همچنین محصولات سری ژلاتین را برای صنایع غذایی و صنایع غذایی تولید می کند.ما ژلاتین با قدرت ژله را از 100 شکوفه تا 160 شکوفه برای برنامه های غذایی مانند محصولات قنادی ، لبنیات و محصولات گوشتی تولید و عرضه می کنیم.ژلاتین های دارویی نیز از Beyond Biopharma با قدرت ژله از 160 شکوفه تا 260 شکوفه برای هر دو کاربرد ژل نرم و کپسول های سخت موجود است.

 

کیفیت اولویت Beyond Biopharma است.ما سیستم مدیریت کیفیت شرکت خود را مطابق با استانداردهای ISO و HACCP ایجاد کرده بودیم.سیستم مدیریت کیفیت شرکت ما استانداردهای ISO9001 و HACCP را گذرانده است.ما پرسنل QC و QA را در سیستم مدیریت کیفیت خود آموزش دیده و آموزش دیده ایم تا اطمینان حاصل شود که هر فعالیت کنترل کیفیت قابل ردیابی و کنترل است.

 

ما از شرکای تجاری از سراسر جهان برای بازدید از ما و مذاکره در مورد تجارت استقبال می کنیم.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

Beyond Biopharma در سال 2009 تاسیس شده است. در آغاز کار این شرکت ، تولید پپتیدهای کلاژن و پودر است.ما عمدتا پودر کلاژن هیدرولیز نوع 1 را از فلس و پوست ماهی و پودر کلاژن هیدرولیز نوع II را از غضروف های گاو و مرغ تولید می کنیم.

 

چین Beyond Biopharma Co.,Ltd. نمایه شرکت 0چین Beyond Biopharma Co.,Ltd. نمایه شرکت 1

 

پس از چندین سال توسعه ، ما کارگاه GMP و آزمایشگاه های QC را برای کنترل کیفیت در مراحل تولید و قبل از عرضه محصولات خود به مشتریان می سازیم.

 

چین Beyond Biopharma Co.,Ltd. نمایه شرکت 2

 

در حال حاضر Beyond Biopharma به یک ارائه دهنده راه حل جامع برای مواد تشکیل دهنده پروتئین و فرم های دوز کامل تبدیل شده است.فراتر از Biopharma در حال حاضر در خدمات تولید OEM برای انواع دوزهای مکمل های غذایی برای مشتریان ما فعالیت کرده است.

 

چین Beyond Biopharma Co.,Ltd. نمایه شرکت 3

Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

اقیانوسیه

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

مارک های : BBP

تعداد کارمندان : 10~50

فروش سالانه : 5000000-10000000

سال تاسیس : 2010

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Beyond Biopharma Co.,Ltd. گواهینامه ها چین Beyond Biopharma Co.,Ltd. گواهینامه ها چین Beyond Biopharma Co.,Ltd. گواهینامه ها چین Beyond Biopharma Co.,Ltd. گواهینامه ها